Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa IESIRE/Exit, Hidrant

Număr anunț
DA21845323
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr 3 (CUI 29013645)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
Cod CPV
31521330-6 · Lampi electrice portabile reincarcabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,32 RON
Valoare atribuită
277,32 RON
Data publicării
23.11.2018 14:07
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,32 RON

din 277,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.