Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOUSE MICROSOFT 1850 WIRELESS - MEMORY STICK KINGSTON 32GB USB 3.0 DATA TRAVELER
- Număr anunț
- DA22520562
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,30 RON
- Valoare atribuită
- 358,30 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 10:38
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,30 RON
din 358,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro