Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri

Număr anunț
DA21854515
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
26.11.2018 11:34
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.