Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brose-SRCF BUC

Număr anunț
DA22371310
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
SPIACT GALATI S.A. (CUI RO14325444)
Cod CPV
34946000-0 · Materiale si articole de constructii feroviare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.150 RON
Valoare atribuită
24.150 RON
Data publicării
08.02.2019 12:26
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.150 RON

din 24.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.