Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU COMBUSTIBIL TIP DAF SB 250 , TIP DAF B96, MERCEDES - DN 323 / B3W000PR

Număr anunț
DA22368022
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,25 RON
Valoare atribuită
401,25 RON
Data publicării
08.02.2019 09:37
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,25 RON

din 401,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.