Ofertă refuzată
Cumpărare directă
verificarea tehnica periodica cu prescriptie iscir centrala termica instalatii in centrala termica
- Număr anunț
- DA22367329
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- TITAN-INSTAL SRL (CUI RO10580215)
- Cod CPV
- 71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare finală
- 1.500 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 08:50
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.