Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULTANȚĂ PENTRU OBIECTIVUL "CENTRU MULTIFUNCȚIONAL DE ZI ÎN COMUNA DODEȘTI, JUDEȚUL VASLUI"

Număr anunț
DA22525746
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
PASSILVA PROIECT SRL (CUI 14995150)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.995,64 RON
Valoare atribuită
11.995,64 RON
Data publicării
04.03.2019 13:56
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.995,64 RON

din 11.995,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.