Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA CORUGATA SN4 400MM(6M)
- Număr anunț
- DA22523443
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,12 RON
- Valoare atribuită
- 394,12 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 12:26
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394,12 RON
din 394,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro