Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHEC CU CACAO

Număr anunț
DA21851319
Autoritate contractantă
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,24 RON
Valoare atribuită
298,24 RON
Data publicării
26.11.2018 10:06
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,24 RON

din 298,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.