Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocolata Primola

Număr anunț
DA21850855
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.441 RON
Valoare atribuită
8.441 RON
Data publicării
26.11.2018 09:52
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.441 RON

din 8.441 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.