Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
DESERT -PRAJITURI DE CASA
- Număr anunț
- DA21849258
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- ACTIVITY SUPER TEAM S.R.L. (CUI RO32478012)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.276 RON
- Valoare atribuită
- 3.192 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2018 08:56
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.192 RON
din 3.276 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.