Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAHAR

Număr anunț
DA21846640
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,14 RON
Valoare atribuită
735,14 RON
Data publicării
23.11.2018 15:21
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,14 RON

din 735,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.