Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT ADV 1063897

Număr anunț
DA22515775
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.779,80 RON
Valoare atribuită
5.779,80 RON
Data publicării
01.03.2019 13:30
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.779,80 RON

din 5.779,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.