Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB SI MUFA DN 600

Număr anunț
DA21850553
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ROREX PIPE S.R.L. (CUI RO33845648)
Cod CPV
44165210-9 · Conducte ascendente flexibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.411,87 RON
Valoare atribuită
29.411,87 RON
Data publicării
26.11.2018 09:42
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.411,87 RON

din 29.411,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.