Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU UCENICIE;PROCES VERBAL CONTROL carnet autocopiativ 3 ex,20 pv/carnet;PROCES VERBAL CONTRAVE

Număr anunț
DA22523797
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
Furnizor / câștigător
TIPO-MEDIA S.R.L. (CUI 14061342)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,58 RON
Valoare atribuită
327,58 RON
Data publicării
04.03.2019 12:41
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,58 RON

din 327,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.