Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clip hemostaza endoscopica pt reincarcat aplicatoare reutilizabile proprii si aplicatoare Olympus
- Număr anunț
- DA21848656
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
- Cod CPV
- 33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 08:21
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.400 RON
din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro