Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera digitala ultrarapida-pana la 800.000 fps la rezolutie redusa - ref. 1808
- Număr anunț
- DA21845483
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Furnizor / câștigător
- SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
- Cod CPV
- 38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.920 RON
- Valoare atribuită
- 110.920 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 14:15
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.920 RON
din 110.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro