Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA ALIMENTARE COMBUSTIBIL, ORIGINALA, TIP BOSCH FP/KD 22 P8; P/N 0 440 008 005

Număr anunț
DA21850876
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
COGEN ENGINE PARTS S.R.L. (CUI RO38887814)
Cod CPV
42122180-5 · Pompe de combustibil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
26.11.2018 09:52
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 17:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.