Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medalie sportiva + banut ABS gravat laser
- Număr anunț
- DA21845885
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.225 RON
- Valoare atribuită
- 2.225 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 14:34
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.225 RON
din 2.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro