Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material si manopera executie pardoseala epoxidica

Număr anunț
DA21860913
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
Furnizor / câștigător
KAYAFA SRL (CUI RO6729506)
Cod CPV
19522100-2 · Rasini epoxidice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.176,47 RON
Valoare atribuită
21.176,47 RON
Data publicării
26.11.2018 14:39
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.176,47 RON

din 21.176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.