Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA21858629
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
MERRYO LIB S.R.L. (CUI 39354089)
Cod CPV
30192126-0 · Creioane mecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,40 RON
Valoare atribuită
509,40 RON
Data publicării
26.11.2018 13:32
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,40 RON

din 509,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.