Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Makita filetanata + pendular

Număr anunț
DA22525643
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOOLS SRL (CUI RO23614786)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,87 RON
Valoare atribuită
684,87 RON
Data publicării
04.03.2019 13:52
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,87 RON

din 684,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.