Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii implementare program contabilitate si salarii

Număr anunț
DA22524044
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PAZA ARAD (CUI 5343727)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
48440000-4 · Pachete software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
04.03.2019 12:51
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 18:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.