Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA21850566
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA (CUI 21338870)
Furnizor / câștigător
ZILOC OFFICE DISTRINBUTION SRL (CUI 34248117)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632,20 RON
Valoare atribuită
1.632,20 RON
Data publicării
26.11.2018 09:42
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,20 RON

din 1.632,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.