Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARY COPY

Număr anunț
DA21850402
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA FLORIAN LIVIU SECTIA FREEDOM (CUI RO17242351)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,50 RON
Valoare atribuită
292,50 RON
Data publicării
26.11.2018 09:37
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,50 RON

din 292,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.