Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A3 TRANSIT XEROX
- Număr anunț
- DA21848427
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,50 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 07:52
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 612,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro