Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru fotocopiatoare - O.S.

Număr anunț
DA21848425
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
PROMOTION SRL (CUI RO15810072)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,75 RON
Valoare atribuită
574,75 RON
Data publicării
26.11.2018 07:51
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,75 RON

din 574,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.