Ofertă acceptată Cumpărare directă

tuburi Eppendorf safe lock, gradate , PP si tuburi safe lock microtube test 1.5 ml pcr clean

Număr anunț
DA21845199
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,60 RON
Valoare atribuită
365,60 RON
Data publicării
23.11.2018 14:01
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,60 RON

din 365,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.