Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie stativa tip Sanitec cu rozeta SN 0013

Număr anunț
DA22352186
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,95 RON
Valoare atribuită
235,95 RON
Data publicării
06.02.2019 10:42
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,95 RON

din 235,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.