Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare si inlocuire pompa de circulatie a agentului termic -SALA SPORTURILOR ION STANATIEV

Număr anunț
DA21856486
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
MA&DEGRAFSERVICII SRL (CUI RO26267592)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.428,57 RON
Valoare atribuită
6.428,57 RON
Data publicării
26.11.2018 12:29
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.428,57 RON

din 6.428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.