Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masini de filetat sau de gaurit

Număr anunț
DA21851028
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PARAU (CUI 29424926)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,42 RON
Valoare atribuită
550,42 RON
Data publicării
26.11.2018 09:57
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,42 RON

din 550,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.