Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,4% sub estimat
Motorina standard iarna cod NC 27101943
- Număr anunț
- DA21850874
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI (CUI 12877736)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.520 RON
- Valoare atribuită
- 15.455 RON 39,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2018 09:52
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.455 RON
din 25.520 RON estimat
39,4%
Adjudecat la 60,6% din estimat · economie 10.065 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.