Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIAGNOSTICARE SI INSTALARE MFC IN RETEA
- Număr anunț
- DA22525865
- Autoritate contractantă
- A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
- Furnizor / câștigător
- ROMSERV IT SRL (CUI RO27939594)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 14:01
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro