Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament ADEVĂRUL (apariţie luni – joi) - 1 luna - Decembrie 2018
- Număr anunț
- DA21845814
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,98 RON
- Valoare atribuită
- 199,98 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 14:31
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,98 RON
din 199,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro