Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de elagaj a arborilor de pe domeniul public al municipiului Ramnicu Sarat

Număr anunț
DA22524319
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
D & D VIVAI PLANTE SRL (CUI 18330745)
Cod CPV
77211500-7 · Servicii de elagaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.888 RON
Valoare atribuită
30.888 RON
Data publicării
04.03.2019 13:02
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.888 RON

din 30.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.