Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MASINA PRELUCRARE LEGUME CU KIT 5 DISCURI
- Număr anunț
- DA21843812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.036,25 RON
- Valoare finală
- 23.036,25 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 13:12
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.