Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reimprospatare biblioteca de imagini TIP pentru echipamentul Rapsican 620DV

Număr anunț
DA22523565
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
Furnizor / câștigător
MB TELECOM-LTD SRL (CUI RO6612564)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.672 RON
Valoare atribuită
10.672 RON
Data publicării
04.03.2019 12:32
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.672 RON

din 10.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.