Ofertă acceptată Cumpărare directă

SR EN 17034:2018

Număr anunț
DA21855661
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,78 RON
Valoare atribuită
99,12 RON
Data publicării
26.11.2018 12:06
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99,12 RON

din 88,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.