Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asfaltare strazi
- Număr anunț
- DA21792114
- Autoritate contractantă
- Orasul Salistea de Sus (CUI 3627382)
- Furnizor / câștigător
- FMI DRUM RECONSTRUCT SRL (CUI 30284346)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327.978 RON
- Valoare atribuită
- 327.978 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:55
- Termen limită
- 30.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327.978 RON
din 327.978 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro