Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARCHET TRIPLU STRATIFICAT PT SALI DE RECUPERARE MEDICALA SI SPORT
- Număr anunț
- DA21849338
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- ASICRAN INVEST TOTAL S.R.L. (CUI 37594344)
- Cod CPV
- 44112240-2 · Parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.820 RON
- Valoare atribuită
- 6.820 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 09:00
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.820 RON
din 6.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro