Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZA PT CP --PENTRU EXTRERIOR+STECHER CP INEL CERAMIC+CONTROLER PENTRU TUB LUMINOS CU LED+TUB LUMIN

Număr anunț
DA21843087
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,75 RON
Valoare atribuită
864,75 RON
Data publicării
23.11.2018 12:45
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,75 RON

din 864,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.