Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSA SANITARA BIR&POSTURI FIX
- Număr anunț
- DA21460850
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2, ORASUL COMARNIC (CUI 29084727)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,68 RON
- Valoare atribuită
- 352,68 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:20
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,68 RON
din 352,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro