Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termohigrometru analog TFA S45.2007

Număr anunț
DA21456909
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.27 (CUI 24125044)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
Cod CPV
38414000-0 · Higrometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,22 RON
Valoare atribuită
146,22 RON
Data publicării
12.10.2018 10:49
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,22 RON

din 146,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.