Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANO MULTI CLEANER DEZINFECTANT 4 LITRI

Număr anunț
DA21857808
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,80 RON
Valoare atribuită
35,80 RON
Data publicării
26.11.2018 13:09
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,80 RON

din 35,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.