Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PERFUZABILA RINGER X 500 ML X 10 FL

Număr anunț
DA21855159
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.209,50 RON
Valoare atribuită
1.209,50 RON
Data publicării
26.11.2018 11:53
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.209,50 RON

din 1.209,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.