- Număr anunț
- DA21849677
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,10 RON
- Valoare atribuită
- 221,10 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 09:12
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221,10 RON
din 221,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro