Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reparații jgheab și burlane Școala Urșița

Număr anunț
DA21848026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,54 RON
Valoare atribuită
902,54 RON
Data publicării
25.11.2018 17:29
Termen limită
30.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 18:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,54 RON

din 902,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.