Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite birou

Număr anunț
DA21839987
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Ilfov (CUI 9804734)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.211,23 RON
Valoare atribuită
1.211,23 RON
Data publicării
23.11.2018 11:08
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.211,23 RON

din 1.211,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.