Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale consumabile

Număr anunț
DA21861566
Autoritate contractantă
Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
Furnizor / câștigător
COJOCARU IMPORT EXPORT SRL (CUI RO6601166)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,22 RON
Valoare atribuită
771,22 RON
Data publicării
26.11.2018 14:56
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,22 RON

din 771,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.