Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SERVICII REPARARE/ACTUALIZARE SISTEM SUPRAVEGHERE
- Număr anunț
- DA21861008
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Abram,,jud Bihor (CUI 20904750)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.750 RON
- Valoare atribuită
- 10.750 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:41
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.750 RON
din 10.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro